אהלן,

אני אסף בר נתן, אמן, הנדימן, מעצב פנים ומשפץ רהיטים.
גדלתי במרכז הארץ בבית עמוס ברהיטי עץ עם אמא שמטורפת על ענתיקות ואבא בעל מפעל לצביעת רהיטים. כילד, כלי עבודה היו הצעצועים שלי, ואת החופשות מביה”ס העברתי בעבודה במצבעה עם אבא. שם, עם השנים, התאהבתי בכלי העבודה, למדתי והתנסיתי ברזי העץ ובעולם הצבע.

 ב־ 2001 התגייסתי לחיל האוויר כאיש צוות קרקע בטייסת קרב – סביבה שמחייבת טכניקות מורכבות, מיומנויות עבודה ומשמעת, ואלה מלווים אותי בחיי עד היום.
לאחר כמה שנים בחרתי במסלול של לימודי עיצוב פנים כי מאז ומתמיד עניינו אותי התיאוריות והעקרונות שמאחורי האסתטיקה והסגנונות השונים, במיוחד ברהיטים.
הסגנון האקלקטי, אמנות ה”רדי מייד” והאתגר הטמון בהם תפסו את תשומת ליבי ומשכו אותי ללמוד עליהם ולחקור אותם לעומק.

כשסיימתי את לימודיי, הבנתי מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול…
שילבתי את התיאוריות שלמדתי יחד עם הזיקה שלי לרהיטים, והתגלה בפניי עולם מדהים של חידושים ושל עיצובים שבעקבותיו הקמתי את “סטודיו אקלקטיקו” – סטודיו לחידוש ולשיפוץ רהיטים.

הסטודיו שלי

הסטודיו מתהדר בחדר צבע אטום לאבק, ונעשה בו שימוש בצבעים איכותיים בעלי תקן לשמירת איכות הסביבה. הלקוחות המגיעים אליו מקבלים ייעוץ מקצועי בעיצוב המבוסס על הרבה ניסיון, ידע ואהבה לרהיטים! נשפץ, נחדש, נשנה ונפנק כל רהיט שיגיע אלינו במסירות רבה ועל פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר כך שיעבור את מבחן שביעות הרצון.

גם את הריהוט העתיק של סבתא אנחנו יודעים לחדש ולשמר. בין אם הגיע מהמאה ה־ 19 בדרך לא דרך ובין אם נרכש בימי הצנע של שנות ה־ 50(טיפ: חפשו את הבולים בתחתית הרהיט), נתקן את מה שהתעייף, נשייף שאריות צבע ישן ונצבע מחדש כדי שייראה בדיוק כמו שנראה כשנקנה, כך שתוכלו להמשיך ליהנות ממנו ולשמור על ההיסטוריה ועל הסיפורים החבויים בו.

אם יש לכם פינה בבית שחשבתם לשנות, שולחן שהתעייף קצת מארוחות החג, ארון ורוד שצריך לעלות לתיכון, שרפרף מגניב שמצאתם במחסן או כל דבר אחר…

רגע לפני שאתם שוקלים לזרוק, זכרו שאת הרוב אפשר לחדש.
צלמו לי תמונה, כתבו כמה מילים, וגם אתם תופתעו מהאפשרויות, מהתוצאה ומהחיסכון.

אסף.

אסף מחדש רהיטים בסטודיו

צרו קשר ושלחו את תמונות הרהיט לקבלת הצעת מחיר און ליין

× איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן